Staże i praktyki

Staże i praktyki w Banku Pekao S.A.
Dlaczego warto?
Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i wejść do świata bankowości,
to Akademia Żubra i Banking Champions
są wyjątkową szansą na poszerzenie swoich horyzontów i zdobycie cennej wiedzy praktycznej.

W trakcie Programu zapewniamy Ci wsparcie opiekuna merytorycznego, opiekuna HR, który wprowadzi Cię w kulturę naszej organizacji, a nasi eksperci podzielą się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami.

Dzięki temu Praktyki i Staż z Żubrem pozwoli Ci na lepsze zrozumienie funkcjonowania banku, poznanie konkretnych jego obszarów i wzajemną wymianę doświadczeń.
Zapraszamy Cię  do udziału
w programach stażowych i programie praktyk letnich
w Banku Pekao S.A.
Studenci po IV roku studiów oraz absolwenci
KOGO SZUKAMY?
cała Polska
GDZIE?
JAK DŁUGO?
4 miesiące
z możliwością kontynuowania współpracy

To wyjątkowy program stażowy, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie
u lidera bankowości korporacyjnej
w Polsce!

Jeśli fascynuje Cię świat wielkich finansów oraz tajniki międzynarodowej bankowości korporacyjnej,  a poniższe fakty są dla Ciebie inspirujące, to zapraszamy Cię do nas!

• Obsługujemy ponad 6 tysięcy dużych firm, samorządów i instytucji finansowych – kluczowych podmiotów
        polskiej gospodarki,
• Jesteśmy zaufanym partnerem tysiąca banków na świecie z ponad 100 krajów,
• Co roku odnotowujemy wzrosty kluczowych wskaźników biznesowych, a zysk netto za 2021 w porównaniu do 2020 zwiększyliśmy o 45% (!), pomimo trudnej sytuacji gospodarczej.

Jeśli masz analityczny umysł i zacięcie biznesowe, dołącz do nas! Przeżyj wspaniałą przygodę i miej swój wkład
w rozwój bankowości korporacyjnej w Banku Pekao SA!

Corporate Banking Champions
Witamy
w zespole

3
Spotkanie rekrutacyjne
2
Rozmowa telefoniczna
z Zespołem Rekrutacji
1
Aplikacja
Proces rekrutacji
Indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji
Realizację różnorodnych projektów w obszarze Bankowości Korporacyjnej
Wsparcie mentora i współpracę
z ekspertami, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
z możliwością elastycznego czasu pracy
4-miesięczny staż
z możliwością kontynuowania stałej współpracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy Ci
cała Polska
GDZIE?
JAK DŁUGO?
4 miesiące
To wyjątkowy program stażowy, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie w obszarze IT u lidera bankowości
w Polsce!

Jeśli fascynuje Cię świat nowych technologii i chcesz wziąć udział w realizacji projektów, których celem jest przemiana Banku Pekao w jeden z najbardziej rozwiniętych omnikanałowo banków w Polsce, to zapraszamy Cię do nas!

W ramach realizacji ponad 150 projektów i inicjatyw, bank zbudował nowoczesną platformę omnikanałową, na którą składa się nowa bankowość mobilna PeoPay dla dorosłych i dla dzieci – PeoPay KIDS, nowa bankowość internetowa Pekao24, platforma open banking (agregacja rachunków do największej na rynku liczby banków), najszersza na rynku oferta płatności mobilnych (BLIK, Apple PAY, Google PAY, Garmin, Fitbit, wymieniona warstwa procesów sprzedażowych i samoobsługowych (w szczególności najnowocześniejszy na rynku proces otwierania konta na „selfie” z użyciem biometrii i integracji z e-dowodami).

Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, składających się z product ownerów, scrum masterów, projektantów UX, analityków, programistów, testerów, którzy odpowiadają za konkretne biznesowe procesy lub produkty – każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie!
IT Champions
Realizację różnorodnych projektów w obszarze IT
Wsparcie mentora i współpracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się
z Tobą wiedzą i doświadczeniem
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością elastycznego czasu pracy
Witamy
w zespole

4
3
Zadanie rekrutacyjne
2
Krótka rozmowa telefoniczna
z wybranymi Kandydatami
1
Aplikacja
Jesteśmy dumni z otrzymywanych nagród i wyróżnień, bo za każdą z nich stoją inicjatywy tworzone przez naszych pracowników.

Jako pierwszy udostępnił w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, uruchomił biuro maklerskie, zastosował w praktyce biometrię w bankowości, a także wprowadził jako pierwszy kartę wielowalutową i płatności HCE.

Zatrudnia prawie 14 tys. pracowników i jest jednym z większych pracodawców w Polsce.
Kolejny rok z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł Top Employers.
Został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Obsługuje ponad 5,5 mln klientów detalicznych i posiada drugą co do wielkości sieć oddziałów w Polsce. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w kraju. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek będących liderami w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Od 1998 roku obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Czy wiesz, że Bank Pekao S.A.
Zapraszamy Cię do udziału w Akademii Żubra w Banku Pekao S.A., dzięki której zobaczysz, jak w praktyce funkcjonuje jedna z wiodących instytucji finansowych.
Stawiamy na rozwój zainteresowań i oferujemy naukę od najlepszych –
zrobimy wszystko, aby wesprzeć Cię na początku Twojej przygody w świcie bankowości.

Poznasz nowe technologie, systemy, narzędzia i metodologię pracy.

Możesz zgłaszać własne inicjatywy, propozycje rozwiązań i usprawnień.
Program Praktyk Letnich – Akademia Żubra
Obszary, w których możesz się rozwijać
Analiza danych i Big Data
Bankowość inwestycyjna
Rozwój i wsparcie produktu
Sprzedaż
IT i technologie
Jednoski wspierające Zarząd
Lipiec
Rozpoczęcie praktyk

4
Czerwiec
Witamy
w Zespole
Po upewnieniu się,
że Ty  i Bank Pekao S.A. to zgrany duet, witamy Cię w Zespole
3
Maj
(online)
Podczas spotkania lepiej się poznamy
i porozmawiamy
o Twoich przyszłych zadaniach i oczekiwaniach
2
Jeśli Twoje kompetencje
i doświadczenie odpowiadają profilowi poszukiwanej osoby zaprosimy Cię
na spotkanie
Selekcja CV
Maj
1
Kwiecień - Maj
Aplikacja
Znajdź interesującą Cię ofertę pracy na naszej Zakładce Kariera lub innym job board i wypełnij formularz aplikacyjny
Płatne praktyki
w oparciu
o umowę o pracę
(pełny lub ¾ etatu)
FORMA ZATRUDNIENIA
Studenci po II roku studiów oraz absolwenci
cała Polska
GDZIE?
JAK DŁUGO?
2 miesiące
KIEDY?
11 lipca - 9 września 2022
Możliwość korzystania
z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, MultiSport
Dynamiczną
atmosferę
w pracy
Uczenie się
od profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą
Możliwość zdobywania unikatowej wiedzy każdego dnia
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Wsparcie opiekuna w trakcie trwania Programu
Wyświetlanie ofert pracy od 1 do 20 z 21
Zaznacz za pomocą spacji, aby wyświetlić pełną treść danych oferty pracy.
Szukaj wyników dla "". Wyświetlanie ofert pracy od 1 do 20 z 21 Użyj klawisza Tab, aby nawigować po liście ofert pracy. Wybierz, aby wyświetlić pełne szczegóły oferty pracy.